Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego

18 maja w Muzeum Regionalnym w Łukowie miało miejsce wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu plastycznego „Laurka dla Henryka Sienkiewicza” 🙂 Jest nam niezmiernie miło, że wpłynęło tak wiele prac z różnych stron Polski. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

W spotkaniu wzięli udział laureaci konkursu, opiekunowie, pracownicy muzeum oraz Sekretarz Powiatu Łukowskiego – Jerzy Siwiec, Dyrektor Muzeum Regionalnego w Łukowie – Mariusz Burdach, Dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej – Beata Skwarek, inspektor w Wydziale Promocji, Rozwoju i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Łukowie – Katarzyna Szczygieł.

Nagrody zostały ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Łukowie, Lokalną Grupę Działania „ Razem Ku Lepszej Przyszłości” oraz Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej.